הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב פנים בתים


עיצוב פנים בתים באמצעות הדמית תלת ממד

אף אחד לא רוצה לקנות חתול בשק. הבעיה עם חלום הוא שאנו רואים את התוצאות רק בעיני רוחנו. כיצד ניתן לייצר תמונה שהכי קרובה למציאות כדי להבטיח שהעולם שאנו יוצרים אכן יתאים למרחב הקיים, אכן יתקבל הרמוני ואסתטי, ולא פחות חשוב- יהיה מרחב שמאפשר חיים נוחים במסגרת קווים עיצוביים נעימים לעין וללב? הדמיה תלת ממדית היא התשובה לכך, והיא מתאימה עבור עיצוב פנים בתים, משרדים ולמעשה כל מרחב נתון.

מהי הדמיה תלת ממדית?

עיצוב פנים בתים המבוצע באמצעות תוכנה ממוחשבת המקנה את היכולת לבצע הדמיה תלת ממדית של המרחב הנתון של הלקוח, מהווה כיום את הכלי המרכזי של מעצב הפנים. אל תוכנה זו נכנסים הנתונים של הלקוח במדויק. החלום העיצובי שלו קורם עור וגידים לנגד עיניו כאשר העיצוב הנבחר באשר לתכולת הבית נכנס גם הוא. עיצוב פנים בתים על ידי תוכנת הדמיה מאפשר מיקום רהיטים במרחבים השונים, הגדלתם, הקטנתם, שינוי הצבע שלהם, שינוי דקורציה ואבזור בחללים, שינוי צבע הקירות ועוד.


עיצוב פנים בתים

עיצוב פנים בתים עם הפנים ללקוח

כלי מדהים זה של עיצוב פנים בתים מייצר תחושה אולטימטיבית של ביטחון עבור הלקוח. הוא יכול להפליג על כנפי דמיונו כדי לבנות את בית חלומותיו. כל אפשרות עיצובית באה לידי ביטוי בתוכנת ההדמיה התלת ממדית, והוא יכול להביט בתוצר המוגמר 'כביכול' ולקבל הנחיות, עצות והצעות ממעצב הפנים המלווה את התהליך. כך מתקבל התוצר הסופי. הדמיה תלת ממדית מאפשרת למזער את הפער שיכול להיווצר באופן טבעי בין החלום העיצובי לבין המרחב המכתיב גם הוא את העיצוב האפשרי.

שילוב מרכיבים מנצח

דורית אריזון בוחרת לקחת את תחום עיצוב הפנים צעד אחד קדימה. שילוב בין ידע בתחום האדריכלות וניסיון רחב בתחום עיצוב פנים בתים, יחד עם כלים מעשיים שרכשה בתחום התמחור מעולם השיווק והמכירות, בתוספת כלים מתחום העיצוב הגרפי מייצרים עבור הלקוח את התמונה המנצחת: הדמיה תלת ממדית לפני תחילת פרויקט בשילוב עם תמחור נוח ומותאם צרכים. אלה עטופים בכישרון עיצובי, בראייה מרחבית חכמה, באדיבות, בקשב ובתשומת לב לצורכי הלקוח

עיצוב פנים בתים
 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics