הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב פנים בתים


אל תתפשרו על מעצב הפנים שלכם

יש לכם כבר את ההבנה שאתם מחפשים איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב פנים בתים פרטיים, ויש לכם כבר את ההבנה שאתם רוצים שאיש המקצוע יעניק לכם יד חופשית מצד אחד, וינחה ויכווין אתכם מצד שני. כעת, עליכם לבצע את הבחירה של איש המקצוע הנכון, וזה הוא בהחלט שלב בלתי נפרד מתהליך העיצוב כולו, וגם, ואולי בעיקר סביבו, אתם רוצים להקדיש את המאמץ והזמן הנדרשים לביצוע הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם.


עיצוב פנים בתים

יכולות מתמחות בתחום הספציפי

התחום של עיצוב פנים בתים דומה מאוד לתחום של עיצוב דירות או וילות, ויחד עם זאת, לכל מבנה יש את הניואנסים שלו, את המאפיינים הייחודים שלו, מאפיינים שיכולים להשפיע מאוד על התוצאה הסופית בהתאם ליכולת של מעצב הפנים לקחת אותם בחשבון ולהתאים להם את תהליך העיצוב כולו. אם יש לכם בית פרטי שאתם רוצים לעצב, אתם בהחלט רוצים לוודא שמעצב הפנים שאתם בוחרים מתמחה בתחום של עיצוב פנים בתים פרטיים, ויודע להציע לכם אפשרויות המותאמות לסוג זה של מבנים.

שיטות עבודה שנבנו לאורך שנים של ניסיון

דורית אריזון היא מעצבת פנים מקצועית ומנוסה, המתמחה גם בתחום של עיצוב פנים בתים הן באזור המרכז והן באזורי הפריפריה ובמושבים. בפעילות העיצוב שלה, מקפידה דורית על יישום מתודולוגיות מקצועיות שאותן בנתה לאורך שנים, ומיועדות להביא את האיזון המושלם בין מה שרוצה הלקוח ובין מה שמכתיבים כללי העיצוב המקצועיים במטרה אחת ברורה לייצר את התוצאה הסופית הטובה והאטרקטיבית ביותר.


עיצוב פנים

כל המידע לפני קבלת החלטה

אם אתם מחפשים איש מקצוע שיעצב את הבית הפרטי שלכם, ואם אתם רוצים להבטיח שהתהליך ינוהל בצורה מקצועית מתחילתו ועד סופו, כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עוד היום עם דורית אריזון בטלפון 054-5670700, לקבוע פגישת היכרות ראשונית ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לקבל החלטה ממקום של הבנה, ממקום של ידע וממקום של בטחון בצעד שאתם עושים לקראת בית החלומות.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics