הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב פנים בתי יוקרה


עיצוב פנים בתי יוקרה – עיצוב בסטנדרטים הגבוהים ביותר

עיצוב הבית הוא תהליך מקצועי, המתבסס בראש ובראשונה על סגנון העיצוב הנבחר. מסגנון העיצוב נגזרים כל האלמנטים הפרטניים, פריטי העיצוב, תכנון החלל הפנימי והגימור הסופי. כאשר מדובר בתהליך של עיצוב פנים יוקרתי, כל אחד מן האלמנטים האלה צריך להישקל בצורה קפדנית ודקדקנית, כשהקו המנחה הוא לא יצירת מראה יוקרתי, אלא סביבה יוקרתית באמת, סביבה המבוססת על פריטים יוקרתיים שמשדרים יוקרה, ומפרים זה את זה על מנת ליצור את האווירה והאסתטיקה הנדרשות.


עיצוב פנים בתי יוקרה

ניהול קפדני ודקדקני של כל שלבי העיצוב והביצוע

תהליך זה חייב להתנהל תחת שרביטו של איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב בתי יוקרה, איש מקצוע המכיר את כל מגוון האפשרויות הרלוונטיות לסגנון עיצוב זה, ויודע כיצד להביא את כל המרכיבים בתכנית לכדי מימוש בצורה המדוייקת והקפדנית ביותר. דורית אריזון היא מעצבת פנים מנוסה ומקצועית המתמחה בעולם עיצוב הפנים, ומציעה שירותי עיצוב בכל סגנונות העיצוב, ובכלל זה התמחות מיוחדת בתחום בתי היוקרה. דורית מביאה איתה ניסיון של שנים ארוכות, ולצד הכשרון האישי גם ידע מקצועי שמנחה את תהליך העיצוב כולו.

עבודה משותפת על בסיס מתודולוגיות מוגדרות

במסגרת התהליך של עיצוב פנים בתי יוקרה, מבוצע תהליך משותף, מרובה פגישות היגוי בין דורית והלקוח, בחינת כל פרט וכל אלמנט המשולב בתכנית, הגדרת הקווים המנחים והקווים האדומים בצורה מדוייקת, סקירה פרטנית של כל אפשרויות העיצוב הרלוונטיות וגיבוש תכנית עיצוב מפורטת על פיה מתנהלת עבודת הביצוע לאחר מכן. כמו כן, דורית מנהלת את כל שלבי העבודה, מגייסת אנשי מקצוע ונותני שירות ואחראית על התיאום המלא ביניהם.


עיצוב פנים

צרו קשר ונוכל לצאת לדרך

עיצוב יוקרתי לבית הוא תהליך שחייב להתבצע בקפידה, וחייב להתבצע על ידי איש מקצוע עם ניסיון ויכולת, איש מקצוע שיודע לשחרר כשצריך ולבלום כשצריך, וזה בדיוק מה שמציעה לכם דורית אריזון. כדי להתרשם מעבודתה של דורית, ומגישת העבודה הפתוחה והמסודרת שלה צרו קשר עוד היום בטלפון 054-5670700, ונוכל לקבוע פגישת היכרות ראשונית ממנה נוכל לצאת לדרך.


קרא עוד על עיצוב פנים וילות


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics