הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב פנים וילות


עיצוב פנים וילות בסטנדרטים גבוהים

עיצוב של דירה היא משימה מורכבת הדורשת ידע מקצועי רב, לא כל שכן כאשר מדובר בעיצוב של וילה. וילה הוא לא רק בית גדול יותר שיש בו יותר חדרים, יותר קומות, יותר מרפסות ויותר שטח, אלא בית שגם האווירה והעיצוב שלו צריכים לתמוך בכל אלה, לתמוך בסיבות שבגינן השקענו כל כך הרבה כסף בקניית וילה. בהתאם לכך, כאשר אתם ניגשים לתהליך של עיצוב פנים וילות, אתם רוצים לוודא שמולכם עומד איש המקצוע המתאים ביותר למשימה, איש מקצוע המתמחה בעולם עיצוב הפנים בכלל, ובעיצוב וילות בפרט.


עיצוב פנים וילות

לבחור את האפשרויות המתאימות לכם ביותר

עיצוב וילה יכול להתבסס על מגוון רחב של סגנונות עיצוב, ולפני שמתחילים את תהליך העיצוב, יש להגיע להכרעה לגבי סגנון העיצוב. האפשרויות הן כמעט אין סופיות ואת רובן אתם כנראה כלל לא מכירים. אלא שהתהליך של עיצוב פנים וילות הוא לא רק להכיר את האפשרויות, אלא לדעת כיצד לבחור ביניהן וליצור את השילוב האולטימטיבי בין האפשרויות המתאימות ביותר. למשימה הזאת בדיוק, אתם רוצים להזמין את דורית אריזון, אשת מקצוע החיה את עולם עיצוב הפנים מדי יום ביומו ומתמחה בתחום של עיצוב וילות בכל סגנון.

עבודה מקצועית ומסודרת

דורית אריזון היא אשת מקצוע המתמחה בעולם של עיצוב פנים, אוחזת בכל ההסמכות הנדרשות ומנהלת את פעילותה על בסיס עקרונות מקצועיים מאוד ברורים, המאפשרים לה להתמודד עם כל משימת וכל אתגר עיצוב. במסגרת שנות ניסיונה של דורית, ביצעה שורה של משימות עיצוב פנים וילות תוך הקפדה על בניית קונספט המותאם באופן ספציפי לוילה הספציפית, למאפייני השטח שלה, מספר החדרים, המיקום ועוד שורה של פרמטרים הנבחנים לפני תחילת תהליך העיצוב.


עיצוב פנים וייעוץ מקצועי

הפריה הדדית והתנהלות בינאישית יוצאת דופן

אם אתם מחפשים איש מקצוע אמיתי ובעל ניסיון שיעצב את הוילה שלכם כפי שאתם חולמים, התקשרו עוד היום אל דורית אריזון בטלפון 054-5670700, ונוכל לקבוע פגישת היכרות בה תוכלו להתרשם מעבודותיה של דורית, מניסיונה המקצועי, ומהאופן בו היא מנהלת את ההתקשרות מול הלקוח בצורה מפרה והדדית למען המטרה האולטימטיבית של וילת החלומות שלכם.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics