הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב פנים פרובנס


עיצוב פנים פרובנס – בית כפרי מיוחד

עולם עיצוב הפנים הוא עולם מקצועי הנשען על עקרונות, תאוריות ופרקטיקות מקצועיות, שנבחנו ונבנו ברמה המדעית. התבוננות בבית מעוצב יכולה פשוט לעורר בכם התפעלות, תחושה פנימית בולטת או אולי רגשות הפוכים דווקא, מבלי שאתם תמיד יודעים להסביר מדוע, וזה הוא בדיוק סוד העיצוב. עיצוב פנים בסגנון פרובנס היא עיצוב המבוסס על מוטיבים כפריים יוקרתיים, המושפעים מבתי הכפר והטירות של חבל פרובנס בצרפת, בתים בעלי אופי כפרי אותנטי המבוססים על עיצוב יוקרתי.


עיצוב פנים פרובנס


מאמר בנושא עיצוב פנים בסגנון כפרי

 

ניסיון מקצועי בתחום מרתק ומתפתח

עיצוב פנים פרובנס הוא סגנון עיצוב שהולך ותופס תאוצה בקרב אנשים המעדיפים את סגנון העיצוב הכפרי, אבל רוצים לבטא גם מידה מסויימת של יוקרה, של סגנון ושל תכנון מוקפד כפי שראוי לטירה ענקית בחבל פרובנס או לבית כפרי אותנטי עם נגיעות מודרניות. דורית אריזון, מעצבת פנים מקצועית ומובילה, בעלת ניסיון של שנים ארוכות בעולם עיצוב הפנים, מציעה לכם תהליך עיצוב מקצועי המבוסס על כללי העיצוב הכפריים, ועל פי מיטב הטרנדים החמים בסגנון פרובנס.

גישת עבודה מקצועית ויוצאת דופן

במסגרת התהליך מקפידה דורית להוביל את כל שלבי התכנון והביצוע בצורה של שיתוף פעולה, מעין ריקוד טנגו ובינה ובין לקוחותיה, כשהלקוח מביא לידי ביטוי את ההעדפות האישיות שלו, טעמו האישי והצרכים הפונקציונליים שלו מצד אחד, ודורית מציעה פתרונות עיצוב על בסיס המסגרת המקצועית של עיצוב בסגנון פרובנס. גישה זו, היושבת בבסיס פעילותה של דורית, מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם עם שלל פרויקטי עיצוב פנים שהובילה דורית, ומהם תוכלו להתרשם בפגישת ההיכרות הראשונה שלכם איתה.


עיצוב בתים ועיצוב פנים

התקשרו והכירו את הבית החדש שלכם

כדי להבין את כל שלל האפשרויות העומדות בפניכם, את אפשרויות העיצוב שאתם אולי כלל לא מכירים, כדי שתוכלו להרגיש שאתם חולמים באמת ושאתם עושים את מה שצריך כדי להגשים את החלום של בית מעוצב, צרו קשר עוד היום עם דורית אריזון בטלפון 054-5670700, ונקבע פגישת היכרות מקצועית בה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם כדי להחליט איך ממשיכים להגשמת החלום.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics