הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב פנים


עיצוב פנים במיטבו שם את האדם ומשפחתו במרכז.

זה לא רק מה שמתאים ומה שיפה, אלא הגשמת החלום של הלקוח ומשפחתו, תוך לקיחה בחשבון סגנון חיים וצרכים אישיים. מעצב הפנים יתחיל בהכרת המבנה והבנת צורכי הלקוח, תוך מתן תשומת לב אישית לכל מאפייני המקום והסביבה, כמו כיווני אוויר, תאורה, אופי השכונה או המושב. עיצוב פנים במיטבו מעניק לכל לקוח שירות אישי ואכפתי, תוך הקדשת זמן להיכרות עם הלקוח, להתנהלות בני המשפחה או העובדים במשרד, וכמובן להעדפותיו ולטעמים המיוחדים לו. מה הם הדגשים והמשאבים העיקריים עליהם כדאי לשים לב אם אתם עומדים בפני תכנון, שיפוץ או עיצוב חדש לבית או למשרד. חשיבה ותכנון לטווח ארוך - תכנון לטווח ארוך חייב לקחת בחשבון את תפקודם של אזורי הבית השונים והתאמתם לצורכי המשפחה המשתנים עם הזמן, סגנון חיים, נתונים טבעיים )שטח, סביבה ונוף ( וכמובן את שיקולי התקציב המוקדש לפרויקט.

הדמיות תלת מימד

כחלק מהחידושים בתחום, היום אדריכל הפנים מסוגל לשלב הדמיות תלת מימד וכך "מספק מעין משקפיים" ללקוח, מקל עליו את הבנת הפרויקט ומאפשר בנוסף חיבור והזדהות המשפחה עם העיצוב והמבנה החדש. תהליך ההדמיה חוסך זמן וכסף ללקוח ומצעיד את תחום העיצוב קדימה על ידי כך שמאפשר לתכנן את העיצוב, השימוש בחומרים והריהוט לפרטי פרטים עוד לפני שמופיע בעל המקצוע הראשון ובכך משדרג ומייעל את כל התהליך, מביקורים ממוקדים באולמות התצוגה ועד בחירות מושכלות בחומרים, אסוף פריטים אשר יתאימו לחלל הפרטי שלכם על פי תכנון מוקדם, שהוצג בהדמיה ואושר על ידכם מראש.

עיצוב פנים

פרקטיות

אחד האתגרים בעיצוב פנים )העשוי להפוך למכשול( הוא תכנון העונה גם על הגדרות של טעם ואסתטיות אך בעיקר עומד במבחן הפרקטיות. התוצאה יכולה להיות מאד נעימה לעין, אך לא נעימה ונוחה בשימוש היום יומי. אחד מתפקידיו החשובים)והמדידים( של מעצב הפנים הוא לשמור בחללים הפנימיים על הרמוניה ופונקציונאליות יחד עם טעם טוב ומימוש ה"חלום" של לקוחותיו. "אני מאמינה שעיצוב הפנים הינו ראייה כוללת ומורכבת של המכלול - פנים וחוץ. כדי למלא את התפקיד המורכב הנדרש ממנו, המעצב חייב להיות אדם האוהב אנשים, בעל סבלנות ורצון נתינה יחד עם יכולות של מנהל עסקים. אני שמחה להביא ללקוחותיי "אריזת חלומות" הכוללת את אהבת העיצוב יחד עם יכולת עסקית מוכחת לניהול עיצוב ביתכם במסגרת תקציב, לוח זמנים, ניהול ספקים וקבלני המשנה". דורית אריזון מבית יצחק החלה את דרכה המקצועית כמעצבת גראפית, משם המשיכה לתפקידי מכירות ושיווק, ובמשך ובמשך15 שנה מילאה שורה של תפקידים בתחום הניהול בעולם העסקי. בשנת 2000 יזמה והקימה יחד עם בן זוגה רענן את חברת "רענן בשטח" - המתמחה בסדנאות מנהלים ואירועי שטח. במסגרת תפקידה בחברה תמיד נתנה ביטוי רב לאהבת העיצוב. דורית תכננה ועיצבה מאות "אירועים פרטיים" ו"אירועי חברות" עבור החברות הבולטות במשק הישראלי, ומשם המשיכה לעיצוב בתים – פנים וחוץ.

חוויית העיצוב באה לידי ביטוי כבר בשלב הפגישה הראשונה

הקשבה להגדרת הצורך וה"חלום" דרך גיבוש הרעיון, תכנית העבודה, בחירת החומרים, הרהיטים חפצי הנוי, פיקוח על בעלי המקצוע ועד לקבלת החוויה המעוצבת. כן, תמיד אני זוכרת כי זו חלקת אלוהים הפרטית שלכם. כן, לפעמים חלומות מתגשמים!" "המוצא שלווה בביתו בין אם הוא בן מלך או איכר, הוא המאושר באדם" (יוהאן וולפגנג פון גתה)


 עיצוב פנים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics