הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

שיפוץ בתים פרטיים


טיפים לשיפוץ בתים פרטיים

שיפוץ בתים פרטיים הינו אחד המשימות הקשות ביותר, מאחר ומדובר בשיפוץ של שטח רב, אשר לרוב כולל גם שיפוץ פנים וגם שיפוץ חוץ. דורית אריזון, המתמחה בתחום שיפוץ בתים פרטיים, מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מליווי אישי ומקצועי לכל אורך הפרויקט, החל מתכנון הבית מחדש, יצירת תוכנית עבודה, תכנון תקציב וליווי תהליכי העבודה השונים – עד לקבלת בית פרטי מעוצב, העונה גם על צורכי העיצוב של הדיירים וגם מתאים לסגנון החיים שלהם.


למידע נוסף על מעצבת פנים http://www.assoulin-ltd.co.il/

שיפוץ בתים פרטיים

לפניכם, מספר טיפים שובים בעת שיפוץ בתים פרטיים:

הגדירו את הדרישות שלכם בצורה מסודרת, אתם יכולים לערוך רשימה של כל הדברים שאתם רוצים לשנות או לשדרג בנכס, כך תוכלו לדעת בדיוק מהם הדברים הכי חשובים לכם. כמובן, שמומלץ לערוך סיור בבית בצורה מסודרת, ולכתוב בכל חדר מה אתם רוצים לעשות. באופן זה תהיו מוכנים הרבה יותר לעבודה אל מול מעצבת פנים. שיפוץ בתים פרטיים מתייחס לא רק לפנים הבית, אלא גם לחוץ. חשבו, האם אתם רוצים להחליף דלתות חוץ, חלונות, האם אתם רוצים לשדרג גם את הגינה, ליצור דק, פרגולה בנויה. שיפוץ עושים פעם בכמה שנים, לכן, מומלץ לנצל את המומנטום ולהשקיע גם בחוץ.

העזרו באנשי מקצוע

בחרו אנשי עבודה שנוח ונעים לכם איתם, החל ממעצבת הפנים, האדריכל ועד לקבלן המבצע. כל האנשים הלוו עובדים בעבורכם על מנת ליצור לכם את הבית הפרטי המושלם – חשוב שתוכלו להרגיש בנוח לעבוד עם צוות איכותי ומקצועי, אשר משרת אתכם.


שיפוץ בתים פרטיים

תקציב

הגדירו מראש את התקציב העומד לרשותכם לצורך שיפוץ בתים פרטיים, כאשר מומלץ להשאיר לפחות 10 אחוז מן התקציב למקרים של חריגות שונות במהלך השיפוץ. קחו זמן ופנו את הבית לפני שאתם נכנסים אל תהליך של שיפוץ בתים פרטיים. חשוב שתזכרו כי שיפוץ בתים פרטיים הינו תהליך ארוך, אך בסופו של יום – תוכלו ליהנות ולהתרווח בבית המיוחד שלכם.

כאן למענכם

דורית אריזון, המתמחה בשיפוץ בתים פרטיים, בתכנון, ליווי וניהול של פרויקטים בתחום עיצוב ושיפוץ בתים פרטיים, עומדת לרשות לקוחותיה כבר מהשלבים הראשונים לקראת יציאה אל השיפוץ. דורית אריזון מאפשרת ללקוחותיה להגשים את החלום שלהם ולהפוך את חזון העיצוב אל המציאות.
 


קרא עוד על עיצוב בתים פרטיים


לעיצוב וחידוש הבית נשמח להמליץ על ארונות אמבטיה בבת ים - החברה המומלצת ביותר לאבזור וחידוש הבית.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics