הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

שיפוצים


קודם כל מגדירים תקציב

הקיץ כבר כאן, והרבה משפחות מוציאות מהכוח אל הפועל החלטות הנוגעות ל עיצוב הבית או שיפוץ הבית. רבים מאיתנו בוחרים לממש פרויקט של שיפוץ בעונת הקיץ – העונה בה נוהגים לממש מעברי דירה או בית. זאת, פעמים רבות על מנת להקל על ילדי נו את המעבר לבית ספר חדש, לשכונה חדשה ולסביבת מגורים חדשה, ולאפשר להם להתחיל שנה חדשה ומוצלחת עם חבריהם החדשים. שיפוץ דירה או בית הוא פרויקט של ממש. רבים מאיתנו דוחים שיפוץ מתבקש בטענות שונות. "נעשה שיפוץ בשנה הבאה, לא צריך למהר. התרגלנו כבר למצב הקיים". "נלך על שיפוץ כאשר נקבל העלאה במשכורת"... אלה חלק מהדברים השגורים בפינו כאשר אנחנו נזכרים בכל פעם מחדש בפרויקט השיפוץ אותו הבטחנו לעצמנו כבר מזמן, אך העדפנו לדחות בחושבנו על ההוצאות הכספיות ועל אי הנוחות המתלווה לכל שיפוץ. דורית אריזון, מעצבת פנים, יודעת לספר לנו רבות על משפחות ולקוחות רבים להם סייעה בפרויקט שיפוץ כזה או אחר.
 

למידע נוסף על שיפוץ בתים פרטיים
 

שיפוצים

דורית, מה הן העצות שתוכלי לתת למשפחה העומדת בפני שיפוץ דירה?

"הדבר החשוב הראשון, לדעתי, הוא להגדיר את התקציב. הגדרה נכונה ומתאימה של התקציב העומד בפנינו לפרויקט שיפוץ היא הכרחית. מפליא, אבל דווקא בסעיף זה נוטים אנשים רבים להתבלבל. משפחות רבות מגדירות מראש את התקציב העומד לרשותן, אך מטבע הדברים בדרך, כאשר נפקחות העיניים וכאשר מתלהבים מדרכי שיפוץ רבות ושונות, נוטים לשכוח מה היה התקציב שעמד לרשותנו. אני מייעצת לכל לקוח שלי להגיע אלי עם תקציב ברור מראש, עם סטייה מקסימאלית של עד עשרה אחוזים. שיפוץ הוא עולם שלם, ואפשר לעשות עיצוב דירות מרשים גם בתקציב מינימאלי, אך חשוב לא להיכנס להוצאות שאחר כך מתחרטים עליהן". שיפוץ או עיצוב פנים? התייעצו עם דורית אריזון.


שיפוצים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics