הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

תיכנון ועיצוב בתים


שאלות על תכנון ועיצוב בתים

תכנון ועיצוב בתים הינו אחד המקצועות החשובים ביותר כאשר מעוניינים לנצל את מירב החלל לטובת דיירי הבית. דורית אריזון, בעל ניסיון עשיר בתחום של תכנון ועיצוב בתים, מעמידה לרשות לקוחותיה את המקצועיות והניסיון שצברה בתחום, ויחדיו, ניתן ליצור את המראה הסופי של החלל, כזה, שהוא גם מעוצב וגם נוח ונעים. לפניכם, מספר שאלות נפוצות בנושא של תכנון ועיצוב בתים.

תכנון ועיצוב בתים

האם אפשר לבצע תכנון ועיצוב בתים בצורה עצמאית?

כן. כמו כל דבר בחיים, אתם תמיד מוזמנים לנסות. יחד עם זאת, חשוב לדעת, כי בשל עלויות השיפוץ והבנייה, כל טעות שלכם עלולה לעלות לכם הרבה מאוד כסף. לכן, כאשר מדובר בתכנון ועיצוב של בתים, מומלץ לעשות זאת בעזרתו של מעצב פנים מנוסה, שיוכל לא רק להביא לכדי תוצאות מקצועיות, אלא יוכל לאפשר לכם לנצל את החלל בצורה המקסימאלית, תוך שמירה על הדרישות שלכם וכמובן – גם במסגרת התקציבית העומדת לרשותכם.

האם תכנון ועיצוב בתים דורש תקציב גבוה?

לא. למעשה, ניתן לבצע עיצוב בתים בכל תקציב שהוא. היתרון של עבודה אל מול מעצב בתים מקצועי, נעוצה בעובדה כי הוא יכול להציע ללקוחותיו מגוון רחב של פתרונות בשטח, ללא זליגה מן התקציב העומד לרשותכם, החל מבחירת החומרים ועד לשינויים קטנים שאינם דורשים סכומי כסף גדולים.

תכנון ועיצוב בתים

מהם השלבים בעת תכנון ועיצוב בתים?

ישנם מספר שלבים חשובים, על מנת ליהנות מתוצאה איכותית. השלב הראשון הינו גיבוש של תוכנית, הלך מסגנון העיצוב, תכנון החלל ועד לדרישות של הלקוחות לגבי הצרכים שלו. לאחר מכן יוצרים שרטוטים מדוייקים של החלל, על מנת שבעלי המקצוע ידעו כיצד עליהם לעבוד. לאחרת בחירת הקבלן הראשי, מתחילים במלאכת העבודה, כאשר במקביל לכך, בוחרים את כל האלמנטים כמו ריצוף, כלים סניטריים, ארונות, ריהוט, תאורה ועוד.האם תכנון ועיצוב בתים מתאים גם לדירות קטנות? בוודאי. על ידי תכנון ועיצוב בתים קטנים, ניתן לנצל טוב יותר את החלל, ליצור תחושה של פתיחות ואווריריות, אשר ישדרגו את שווי הנכס. דורית אריזון - מומחית לתכנון ועיצוב בתים, אני מביאה אל כל פרויקט את הידע והניסיון הרב שצברה, ומאפשרת ללקוחותי ליהנות מחלל מעוצב ונעים, העונה על הצרכים שלכם מן הבית. 


מאמר בנושא עיצוב בתים יפים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics