הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

תכנון ועיצוב פנים


תכנון ועיצוב פנים לדירות, בתים ווילות

עבודת עיצוב הפנים היא עבודה מורכבת המבוססת על עקרונות מקצועיים, ולא על טעם אישי כפי שנהוג לחשוב. התהליך של עיצוב הפנים כולל למעשה שני שלבים מרכזיים: תכנון ועיצוב פנים, ואת שלב התכנון אסור להשמיט בשום מקרה. שלב התכנון מתחיל למעשה בינכם ובין עצמכם, כאשר אתם יושבים עם עצמכם ומגדירים מה הם הקווים המנחים ומה הם הקווים האדומים בעיצוב שאתם רוצים ליישם. את שלב התכנון צריך להמשיך כמובן בליווי איש מקצוע, אך להקפיד תמיד שאתם באים לידי ביטוי בצורה מלאה.


תכנון ועיצוב פנים בשפלה

עבודה משותפת עם הפריה הדדית

בעבודת תכנון ועיצוב פנים עם מעצב מקצועי, התחושה שצריכה ללוות אתכם היא תחושה שהרעיונות וההעדפות האישיות שלכם באים לידי ביטוי, אבל שיש גורם מקצועי שמדייק אתכם, שמעשיר אתכם, שמכווין אתכם, שבולם אתכם כשצריך ומפרגן כשצריך. מעצב הפנים לא אמור לבצע את תכנית העיצוב שלכם, והוא לא אמור לבצע את תכנית העיצוב שלו, אלא לתכנן ולעצב את הבית שלכם בצורה משותפת ותוך הקפדה על שמירת העקרונות המקצועיים של עולם עיצוב הפנים.

גישה בינאישית יוצאת דופן וסביבה מקצועית

בדיוק בגישה הזאת מתנהלת דורית אריזון מזה שנים ארוכות בהן היא מציעה שירותי תכנון ועיצוב פנים לדירות, בתים ווילות בשלל סגנונות עיצוב לרבות עיצוב כפרי, מודרני, קלאסי, יוקרתי ועוד. הן את שלב התכנון והן את שלב העיצוב תוכלו לעבור בצורה משותפת עם דורית, להשתתף בצורה מלאה בתהליך קבלת ההחלטות, לבצע את הבחירות שלכם, והכל תחת תחושת הבטחון שמישהו שומר עליכם, שמישהו מנחה אתכם ומוודא שהכל מתנהל בצורה נכונה, מקצועית ומדוייקת.


תכנון ועיצוב פנים בשרון

התקשרו וגלו בעצמכם

כדי להתרשם מעבודותיה של דורית אריזון וכדי להבין את תהליך ומתודולוגיות העבודה שלה, כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתה קשר עוד היום בטלפון 054-5670700 ולקבוע פגישת היכרות בה תוכלו כבר לטעום מהתהליך הכולל, להתרשם מעבודות של דורית, ואולי כבר להציף רעיונות ולקבל תובנות שיפתחו בפניכם אופקים חדשים, ויגלו לכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, והדרך המקצועית שתעברו כדי לבחור את הטובות ביותר מביניהן.


מידע נוסף על מעצבת פנים בשרון


מתכננים אירוע מרגש? נשמח להמליץ על קייטרינג לשבת חתן


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics